آشنایی با نگین گهر خاورمیانه

شرکت نگین گهر خاورمیانه در سال ۱۳۸۸ و با شماره ثبت ۵۰۰۳ با هدف سازندگی و شکوفایی ایران اسلامی تاسیس گردید.

این شرکت با تکیه بر پرسنل متخصص ، باتجربه ،متعهد و ماشین آلات تخصصی خود توانسته پروژه های عمرانی بسیاری را در سطح استان پهناور کرمان و استان های همجوار با بهترین کیفیت اجرایی در کمترین زمان ممکن به اتمام رساند.

رشته های دارای صلاحیت و رتبه های اخذ شده :

پایه ۱
رشته کاوش های زمینی
پایه ۳  رشته راه و ترابری
پایه ۵  رشته ساختمان و ابنیه
پایه ۵  رشته تاسیسات و تجهیزات
پایه ۳ رشته آب

پروژه های شاخص

 • پروژه استخراج سنگ آهن معدن ، باطله برداری و خاکبرداری معدن گل گهر
 • توسعه و بهسازی اپرون فرودگاه بین المللی بندرعباس
 • احداث پل دوم هلیل به طول ۵۳۶ متر روی رودخانه هلیل جیرفت
 • ساخت پل بزرگ سرجاز
 • احداث پل دوم رودخانه شور
 • پروژه آب رسانی دشت هامون زابل
 • احداث پل ملنتی
 • احداث باند فرودگاه جیرفت
 • ساخت پل بزرگ جمال آباد
 • احداث باند دوم محور جیرفت- دهبکری
 • احداث پل دوم سقدر
 • اجرای سد و بند انحرافی نجف آباد – جیرفت
 • احداث قطعه اول محور برجک- محمد آباد ریگان

 

آخرین تغییرات موضوع فعالیت شرکت،طبق اساسنامه :

الف – انجام کلیه فعالیتهای مطالعاتی، خدمات فنی و مهندسی مشاوره ای، طراحی، اجرایی، طرح و ساخت، مدیریت پیمان، نظارت بر طرحهای عمرانی و مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت و تجهیز واگذاری و فروش واحدهای تجاری ، مسکونی و زاراعی ، کشاورزی ، آتشباری و همچنین صدور خدمات فنی و مهندسی در داخل و خارج از کشور مشتمل بر :

– رشته آب ( در برگیرنده امور مربوط به بندها، سدها، ساختمان نیروگاه آبی، سازه های هیدرولیکی و تونلهای آب، مخازن و شبکه های توزیع آب، شبکه های جمع آوری و انتقال فاضلاب، کانالهای انتقال آب و شبکه های آبیاری و زهکشی، سازه های دریایی و ساحلی، احداث حوضچه ها و استخرهای پرورش و تکثیر آبزیان و عملیات ساختمانی (سیویل) تصفیه خانه های آب و فاضلاب و نظایر آن).

– رشته حمل و نقل ( در برگیرنده امور مربوط به ساخت راهها، نظیر جاده های اصلی و فرعی، بزرگراهها، راههای ریلی، باند فرودگاه، تونلها، پلها، راههای زیرزمینی و سیستم های حمل و نقل، عملیات آسفالتی و نظایر آن).

– رشته تاسیسات و تجهیزات (در برگیرنده امور مربوط به خطوط انتقال « آب، نفت و گاز» شبکه گاز رسانی، تاسیسات مکانیکی و هیدرومکانیکی، سیستم های سرد کننده ساختمان و تجهیزات ساختمان ( آب، گاز، برق و فاضلاب) و انتقال زباله و تاسیسات و تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب، وسایل انتقال (آسانسور، پله برقی و … ) سیستمهای خبر و هشدار دهنده و نظایر آن

– رشته کشاورزی ( در برگیرنده امور مربوط در زمینه آبیاری، بهسازی و اصلاح اراضی، احداث حوضچه ها و استخرهای پرورش و تکثیر ماهی، عملیات مربوط در امور دامپروری، شیلات و آبزیان و نظایر آن).

– رشته ساختمان (در بر گیرنده امور مربوط به سرمایه گذاری، مشارکت در طراحی ، ساخت ، راه اندازی ، فروش، بهره برداری، تجهیز ، آماده سازی و واگذاری واحدهای اداری، تجاری، مسکونی ، صنعتی و اماکن ورزشی).

– رشته صنعت و معدن ( در برگیرنده امور مربوط به پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات صنایع، استخراج، فرآوری، ذخیره، تبدیل مواد خام معدنی).

ب- اجاره و استیجاره ماشین آلات و تحصیل و ارائه نمایندگیهای مختلف داخلی و خارجی جهت تهیه ، تامین و صدور انواع تجهیزات و ماشین آلات و قطعات یدکی و ملزومات مورد نیاز آنها در ارتباط با موضوع شرکت با رعایت قوانین و مقررات مربوطه.

ج – مبادرت به کلیه معاملات و فعالیتهای بازرگانی و کلیه معاملات و عملیاتی که مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به تمام یا هر یک از موضوعات مذکور باشد در داخل یا خارج از کشور از قبیل اجاره و خرید و فروش مصالح.

د – استفاده از مواد ناریه و انجام عملیات آتشباری در طرح های عمرانی.

ه – ایجاد تعمیرگاههای تخصصی ماشین آلات و ارئه خدمات تعمیرگاهی.

و – شرکت در مزایده ها و مناقصات دولتی و خصوصی در داخل یا خارج از کشور ، شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی ، اخذ تسهیلات بانکی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری سراسر کشور ، مشارکت و سرمایه گذاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در موضوع فعالیت شرکت ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز و مرتبط با فعالیت شرکت.


لیست پروژه های شرکت نگین گهر خاورمیانه


عنوان پروژه: آسفالت راههای روستایی سیرجان تاریخ اجرای پروژه : ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ وضعیت پروژه : در دست اجرا شرح پروژه : ...
بیشتر بخوانید
عنوان پروژه: اجرای خطوط انتقال آب کریدر تاسیساتی بین معدن ۱ و ۵ گل گهر تاریخ اجرای پروژه : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ...
بیشتر بخوانید
عنوان پروژه: آسفالت معابر شهرستان رودبار تاریخ اجرای پروژه : ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ وضعیت پروژه :اجرا شده شرح پروژه : اجرای ۳۳۰۰۰ ...
بیشتر بخوانید
عنوان پروژه: آزادراه کنار گذر شرق سیرجان تاریخ شروع پروژه :۱۳۹۶/۱۲/۰۲ وضعیت پروژه :اجرا شده شرح پروژه : اجرای آزادراه ...
بیشتر بخوانید
عنوان پروژه: آسفالت معابر روستاهای ۱۷ گانه شهرستان عنبرآباد تاریخ اجرای پروژه : ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ وضعیت پروژه :اجرا شده شرح پروژه ...
بیشتر بخوانید
عنوان پروژه: طرح های هادی روستاهای جیرفت تاریخ اجرای پروژه : ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ وضعیت پروژه :اجرا شده شرح پروژه : عملیات ...
بیشتر بخوانید