مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت نگین گهر خاورمیانه

مراسم تجلیل از کارگران نمونه شرکت نگین گهر خاورمیانه، ۱۳خردادماه ۱۴۰۰در محل این شرکت برگزار گردید.

کورکی نژاد مدیر روابط‌عمومی‌ شرکت نگین گهر خاورمیانه، در رابطه با این خبر گفت؛ این مراسم با حضور مهندس مسعودملکی مدیرعامل شرکت نگین گهر خاورمیانه، دکتر محمدرضا خضری‌پور عضو هیئت‌مدیره و معاون پشتیبانی شرکت سنگ‌آهن گهرزمین، اعضا هیئت‌مدیره شرکت نگین گهر خاورمیانه و با حمایت و حضور مهندس حامد هادیان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سیرجان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مهندس مسعودملکی مدیرعامل شرکت نگین گهر خاورمیانه، ضمن عرض خیرمقدم به کارگران و مدیران و مسئولین حاضر در مراسم بیان کرد: از نظر بنده تمامی کارگران مجموعه نگین گهر خاورمیانه، نمونه هستند و در موفقیت‌های این شرکت نقش بسزایی دارند که بنده برای تمامی این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

دکتر خضری‌پور عضو هیئت‌مدیره و معاون پشتیبانی شرکت سنگ‌آهن گهرزمین نیز که به‌عنوان سخنران ویژه این مراسم به ایراد سخن پرداخت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه مهم و والای قشر کارگر گفت: همان‌طور که همگان واقف هستند، ارزش کارگر آنقدر والاست که پیامبر عظیم‌الشان اسلام دست کارگر را می‌بوسید.

وی خطاب‌ به کارگران شرکت نگین گهر خاورمیانه افزود: وظیفه‌شناسی و تلاش صادقانه شما کارگران پرتلاش قابل تحسین است و هر موفقیتی که تاکنون در این مجموعه حاصل شده است، نتیجه تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی و مخلصانه شما عزیزان بوده است و مطمئن هستم که مجموعه شرکت نگین گهر خاورمیانه با دستان توانمند شما عزیزان به‌زودی هم به نگین خاورمیانه و هم گهر خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از کارگران نمونه این شرکت تجلیل به‌عمل آمد.

https://www.instagram.com/p/CPp-YDGMBk7/?utm_medium=share_sheet


 


اخبار مرتبط


مناسبت وفات حضرت ام البنین(س) وروز تکریم از مادران و همسران شهدا انجام شد
برگزاری مراسم تکریم ویادواره خانگی شهید کاروتلاش شهید محمد نورمندی پور به گزارش روابط عمومی شرکت نگین گهر خاورمیانه، یکشنبه ...
بیشتر بخوانید
/ اخبار
حضور تیم طناب کشی شرکت نگین گهر خاورمیانه در مسابقات لیگ طناب کشی ۵ نفره استان کرمان به میزبانی بزنجان
به گزارش روابط عمومی شرکت نگین گهر خاورمیانه مسابقات لیگ طناب کشی ۵ استان کرمان با حضور ۸ تیم در ...
بیشتر بخوانید
/ اخبار
آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام پارک هادی همزمان با روز شهادت حضرت زهرا (س)
به گزارش روابط عمومی شرکت نگین گهر خاورمیانه آئین غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام با حضور حجت ...
بیشتر بخوانید
/ اخبار